Публікація віршів

Стати автором

Вітаємо! Напевно, ти вже задавався питанням “Де опублікувати свої вірші?” і тебе цікавить безкоштовна публікація віршів, просування віршів та подальша їх популяризація?

Ми із великим задоволенням допоможемо тобі опублікувати вірші у нас на сайті. Приймаємо лише вірші власного авторства (ви маєте бути автором вірша) і ті, які ніяким чином не порушують закони України.

Вірші можна відправляти через форму, що знаходиться нижче на сторінці

Публікація віршів та вимоги до них:

 • Вірші публікуються в загальному розділі “Вірші наших читачів“.
 • При публікації великої кількості авторських віршів (більше ніж 20) – створюється окремий підрозділ рубрики для Вас (оговорюється окремо перед публікаціями віршів).
 • Якщо у ваших віршах менш як 12 рядків та 40-ка слів – публікуються на розсуд адміністрації сайту. Для великих віршів – один вірш на одну сторінку.

Обов’язкові вимоги для публікації ваших віршів:

 • Наявність назви вірша;
 • Відсутність граматики негативно впливає на рішення публікації ваших творів.
 • Ви є безпосереднім автором вірша;
 • Вірш не має порушувати будь-які закони України.

Як бачите, стати автором та опублікувати вірші у нас на сайті не так і важко. У вас залишились запитання? Тоді переходьте на сторінку де опубліковані відповіді на часті запитання наших відвідувачів – FAQ

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання – напишіть нам і ми обов’язково допоможемо!

Будь ласка, перевіряйте наявність орфографічних помилок у власному вірші, адже можливості редагування твору після публікації не передбачено.
Please complete the required fields.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бібліотека віршів
Коментарі: 20
 1. Типовий українець (автор)

  За бажанням кожен може тут залишити свій відгук, або просто задати питання :)

 2. Чорний Мечник

  Мені тільки 16 і я хочу написати кучу віршів щоб після смерті моєї всі памятали та вчили мої вірші.

 3. Оксана

  Добридень.
  Ну добре, – ви чітко пояснили ваше бажання (чи мрію). А що ви вже написали (твір, поезію, вірша, чи оповідання)?!
  На чому базується ваше бажання?
  Ваші твори десь можна почитати?

 4. Derakin Creat

  Таке запитання, що на рахунок авторських прав? Якщо я публікую на цьому сайті свої літературні витвори, то за ким зберігається авторське право? Яким чином ви їх просуваєте?

  1. Типовий українець (автор)

   Вітаю! Авторське право зберігаєиться за автором, при публікації вірша вказується автор. Публікуючи свої твори на сайті ви надаєте право нам на публікацію та використання (в межах сайту) ваших творів.

   Ваші твори просуваються тим чином, що публікуються у нас, а наші відвідувачі у вільному доступі можуть з ними ознайомлюватись, коментувати, також робити репости собі в соціальні мережі та свої сайт з посиланням на автора, та сторінку з вашим віршом.

   Загалом, наш сайт є площадкою для просування ваших творів.

   1. Максим

    В мене є одне запитання, як подивитися свої вірші в цьому сайті ?🤨

    1. Типовий українець (автор)

     Доброго дня :)

     Вірші можна знайти через форму пошуку на сайті. Або, якщо у Вас буде багато віршів до публікації, тоді для Вас буде створена окрема рубрика на сайті.

 5. Максим

  Мені тільки 11 але я планую писати вірші про рідний край . Я збираюся написати збірку віршів України, так я розумію що це буде складно але я не запускаю з рук надію та свою мрію 😁

 6. Олександр

  Я пишу вірші і їх дуже багато, ви не написали в умовах на якій мові повинні бути вірші, тільки на українській чі можна і на російській, я почав писати давно а тому більш віршів російською.

  1. Типовий українець (автор)

   Доброго дня! Перевага надається віршам, що написані українською мовою.

 7. Олександр Гненний

  А в яку категорію відправляти вірші про долю, про одиноцтво, про батьків, і тд.

  1. Типовий українець (автор)

   Просто вибираєте “Вірші наших читачів” туда попадають всі інші вірші.

 8. Станіслав Панасюк

  Пишу щось гарне (чи ні…)
  Якщо є змога перейдіть на мій інстаграм
  Пишу про кохання, свідомість(це все відноситься до нашої Країни) та стараюсь просувати збори для військових друзів, дякую

 9. Тамара

  Доброго дня! Як дізнатись, чи пройшов вірш модерацію. Де це можна побачити?
  З повагою

  1. Типовий українець (автор)

   Вірш появиться у вибраній Вами рубриці, якщо вірш не опублікований – пишіть на електронну адресу та уточніть причину відмови.

 10. Ігор Берешпалов

  я живу на Украине с двух лет.отец руский, мать руская. на украинском языке я песню написал и отправил на сайт.не знаю, как она примется?но остальные песни у меня на русском языке.как это принимается сейчас мне не известно.но они созданы так и примутся лучше, как есть.кто и что может сказать на эту тему?

 11. Ігор Берешполов,

  Да я побачив на своєму коментарі великий палець у землю. Як у гладіаторов-завалити!Можна все зрозуміти – війна з росіянами.Да треба і те зрозуміти, що війна-та не з мовою, а з Путіним та його бандою.Нам не потрібен націоналізм.Пів країни розмовляє російською. Да кому треба, може перекласти. но по-моєму людина, що вказала моєму коментарю на землю, взагалі не гляне на вірші російскою.така у нього поезія. це все. поети!

 12. Ігор Берешполов,

  Да я побачив на своєму коментарі великий палець у землю. Як у гладіаторов-завалити!Можна все зрозуміти – війна з росіянами.Да треба і те зрозуміти, що війна-та не з мовою, а з Путіним та його бандою.Нам не потрібен націоналізм.Пів країни розмовляє російською. Да кому треба, може перекласти. но по-моєму людина, що вказала моєму коментарю на землю, взагалі не гляне на вірші російскою.така у нього поезія. це все. поети! Мабудь на цій сторінці я надрукую ще і вірш, бо там де можно вірши писати-умови незручні. Україні. Наша нененько земля. зелені степи і поля. файні гори та ліси. Україно, земля-матінко це ти. нам дана твоя любов. Українська у нас від тебе кров. Добрі серце і душа. Україно, будь во віки хороша. квітни, рости і дай полоди, щоб гарною країной була ти. розсіюй мудрість між людей для благих і святих ідей. ти тільки не забудь сірот малих. хай люд не відвертаєтся від них. І люди, котрі вже в годах не знатимуть у тебе в жизні крах. сіяте ярко на блага нам Сонце та Місяць. Небо лілей нас, ніби в колисці. нехай земля українська буде мов в раю. І хай серця освящені любовью знищать тьму. Дай приклад людям найкращий, рідний край, як доброю любовію нам повернути рай. щоб сорому за зло людське лишитись на віка. тоді ти Україна світом тьму б перемогла.

 13. Тимофій Клименко

  Вітаю! Підкажіть будь ласка, як відбувається створення окремої рубрики для поета? Чи треба це обговорювати окремо з модераторами сайту, чи треба тільки надіслати достатню кількість віршів?

  1. Типовий українець (автор)

   Доброго дня!

   Для створення окремої рубрики потрібно написати на пошту – [email protected]

Додати коментар

Дякуємо!

Тепер редактори знають.