Про проєкт

Бібліотека віршів

Бібліотека віршів — один з популярних інтернет – проєктів створений виключно на українській мові. Щоденно нас відвідує велика кількість відвідувачів які цікавляться українською поезієї. Сайт створений виключно для підтримки українських поетів та популяризації української мови в просторах інтернету.

Наш проєкт переслідує три головні цілі:

1. Допомогти всім бажаючим ознайомлюватись та закохуватись в українську поезію.
2. Популяризувати українську поезію та сучасних поетів поширюючи їхні твори.
3. Надавати максимально якісний та бистрий доступ до української поезії.

Наша команда глибоко переконана, що поезія є могутньою зброєю нашої країни. Поезія є найкращим засобом, щоб полюбити та зрозуміти нашу рідну українську мову. А мова жива до того моменту, допоки існують люди, котрі можуть та хочуть писати вірші цією красивою та могучою мовою.

Ми, український народ, зобов’язані піклуватись про нашу рідну мову. Нажаль, ми знаходимось в часі, коли кордони між народами світу поступово зникають. Лише декілька мов можуть собі дозволити не турбуватися про захисників. Але українська, на відміну від інших мов, навряд чи зможе вижити без нашої з вами підтримки.

Також, в нас на сайті ви зможете знайти і народну творчість українського народу яка здобувалась століттями, а саме: народні притчі, пісні та казки України.

Отож — користуйтесь, вивчайте, читайте, аналізуйте, насолоджуйтесь та використовуйте наш сайт в своє задоволення! Також ми будемо дуже вдячними якщо ви будете присилати нам свої твори для їх подальшої публікації на даному сайті. Надіслати свої вірші ви можете через електронну адресу сайта “Бібліотека віршів”. За допомогою нашого сайту кожен з вас може заявити на весь світ про свій талант.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бібліотека віршів

Дякуємо!

Тепер редактори знають.