Політика конфіденційності

Політика конфіденційності | Политика конфиденциальности сайту library-poems.com

Політика конфіденційності одна з важливих цілей нашого сайту. Наша мета – максимально безпечне, а також корисне перебування всіх відвідувачів, щоб кожен з вас абсолютно спокійно міг використовувати найпоширеніший спектр інформації, можливостей, а також інструментів, котрі пропонує сучасна мережа.

Ваша персональна інформація, котра була зібрана при реєструванні, чи будь-яким іншим методом використовується виключно лише для підготовки інформації відповідно до ваших потреб. Особиста інформація якою ми володіємо в жодному разі не продається, а також не буде передана третім особам, якщо це не передбачено чинним законодавством України.

Дані які збирає наш сайт

Під час того, як ви реєструєтеся на нашому сайті на отримання розсилок ви добровільно надсилаєте власне ім’я й електронну адресу.

Мета з якою збираються ці дані

Ваше ім’я буде використано виключно з метою звернення до вас, також ваша електронна адреса використовується лише для надсилання новин, листів та цікавих/корисних матеріалів.

В кожному відправленому Вам листі ви зможете знайти кнопку для відписки від отримання повідомлень з нашого сайту. Після відписки ваші дані (ім’я та електронна адреса) будуть повною мірою видалені з нашої бази даних

Як використовуються зібрані особисті дані

Сайт library-poems.com використовує Cookies та користується сервісом Google Analytics.
За допомоги вищевказаних даних ми збираємо інформацію про дії відвідувачів нашого проєкту library-poems.com з метою покращення його змісту, удосконаленню функціональних можливостей, а також, створенню особливо якісного контенту для наших читачів.

Будь-коли, за потребою Ви можете змінити налаштування свого інтернет-браузера для того, щоб він блокував файли “Cookie” або ж сповіщав вас про надсилання цих файлів. Враховуючи це, деякі послуги та функції цього сайту не зможуть відповідним чином працювати.

Захист ваших особистих даних

Щоб захистити Вашу персональну інформацію наш сайт захищає одна з найкращих антивірусних програм. Також є й інші технічні та управлінські заходи безпеки, котрі ми використовуємо. Наш сайт дотримується всіх міжнародних стандартів контролю, котрі спрямовані на операції з вашою персональною інформацією, яка була зібрана на нашому сайті.

Але, попри те, що ми намагаємося якомога якісніше убезпечити вашу персональну інформацію, ви також зобов’язані вживати заходи для її безпеки.

Ми також наполегливо рекомендує вам приймати усіх можливих мір для захисту своєї особистої інформації під час перебування в мережі інтернету. Попри те, що наш сайт захищений належним чином, та робить все можливе для безпеки своєї та вашої персональної інформації, ми не в силі на 100% гарантувати вам, що всі вищевказані заходи безпеки зможуть запобігти незаконному доступу до цієї інформації.

Сайт залишає за собою право на зміну політики конфіденціальності без згоди користувачів сайту. Радимо періодично заходити на цю сторінку та ознайомлюватись з інформацією. При оновленні правил, на початку сторінки буде публікуватись дата та час коли проводились зміни в правилах.

При виникненні будь-яких запитань звертайтесь на електронну пошту [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бібліотека віршів

Дякуємо!

Тепер редактори знають.